close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Zajímavosti u šicích strojů

2. října 2018 v 10:36 | NEJ Šicí stroje
U šicích strojů můžeme najít různé speciální funkce a jedna z nich je i pomocný navlékač na horní nit. Některé modely šicích strojů mají základní navlékače horní nitě a u některých šicích strojů jako je např. značka šicích strojů Brother, naleznete již pokročilé - tyto navlékače horní nitě jsou již jednoduché a po navlečení podle vyznačené dráhy stačí jen jedním tahem dolů navléct nit do jehly.

Nabídka šicích strojů je velmi velká a pestrá. Šicí stroje jsou určeny jak pro začátečníky tak i pro pokročilé. U šicích strojů naleznete různý počet šicích stehů - základní, overlockové, strečové a u některých šicích strojů naleznete i možnost šít automatickou knoflíkovou dírku šitou na jeden krok a také možnost šití abecedy.

V dnešní nabídce šicích strojů naleznete různé druhy a tipy šicích strojů, které jsou určené pro běžné šití, pro volné prošívání, pro šití patchworku, sešívání pružných materiálů a vyšívání apod. Na šití patchworku a volného quiltování je nabídka šicích strojů velká a jsou vhodné šicí stroje s větší konstrukcí - pro lepší manipulaci s šitým materiálem. Na šití pružných materiálů je z nabídky šicích strojů určený šicí stroj - overlock - má možnost šít 2,3 a 4 nitným overlockovým stehem který je vhodný hlavně na sešívání pružných materiálů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama