Tipy

10. listopadu 2013 v 20:03 | NEJ Šicí stroje
Kam, kampak, kam...

Pronajměte si hotel, udělejte si báječný víkend pro dva, běžte na procházky a užívejte si luxusu v nějakém klidném, ale luxusním pensionku. To vám vyčistí hlavu a pomůže přemýšlet o jiných věcech. Vůbec není špatné spojit víkend s něčím novým, např. výukou jízdy na koních, vaření piva v pivovaru. Asi určitě nedoporučuji kino a jiné otřepané míta. Nebojte se vaše rande spojit s vašim koníčkem. Pokud to spolu myslíte vážně, největší úspěch na dlouhodobé partnerství máte při budoucím společném trávení času a zajistit, aby jste si "rozuměli". Takže když je váš partner vášnivý modelář, zkuste najít společný víkend s ukázkou co se dá "modelařit" a možná vás to také chytne. Na oplátku bu vám váš partner měl připravit také váš "hezký zážitek", ať v podobě kurzu šití nebo specializovaných technik, ukázky šicích strojů a kde je řečeno, že to nemohou vyzkoušet i chlapi? Pokud už na začátku vztahu dokážete svého budoucího partnera pochopit a trávit s ním čás i při jeho zálibách (stejně jako on při vašich). Máte před sebou desítky let příjemného soužití. Tedy moje rada zní... na rande vyražte s vidinou toho, co budete dělat příštích sto let!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 WhitEvil/taková normální ještěrka WhitEvil/taková normální ještěrka | E-mail | Web | 10. listopadu 2013 v 20:51 | Reagovat

no je to rozhodně pěkný článek, ale přijde mi spíše, než na rande jako takové, asi na nějaké zpestření a zpříjemnění vztahu.
třeba na takové to typické rande, kdy se teprve poznáváte a sbližujete by se hodilo něco..no rozhodně levnějšího. ovšem kdo říká, že by takto nešel začít krásný vztah? možná by bylo brzo, ale za zkoušku nic nedáte;))

2 sici-stroje sici-stroje | 11. listopadu 2013 v 21:18 | Reagovat

Proč být hned od začátku vystresovaný... řešit rande jako takové, vždyť právě když si ti dva dokáží jen tak něco říci nebo naopak být spolu bezeslov představuje skutečný začátek vztahu. Nejlepší je, když můžete být spolu a nic neřešit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama