close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Listopad 2013

Šicí stroje a overlocky

24. listopadu 2013 v 9:00 | NEJ Šicí stroje
V rámci ukázek a školení práce s šicími a vyšívacími strojemi jsme pro vás připravili ukázku práce s šicími stroji. Na řadu přijde stroj, který dokáže být overlockem i coverlockem současně - dokáže šít overlockové i coverlockové stehy! Je jím Merrylock 3050 CL. Příští týden vám ukážeme fotoseriál s podrobnými ukázkami práce, navlékáním a jednoduchostí obsluhy.

Námi prodávané šicí stroje jsou vybírány s vysokými nároky na kvalitu a užitné vlastností.

Novinka v šicích strojích

16. listopadu 2013 v 19:56 | NEJ Šicí stroje
Brother VQ2

Jedná se o novinku, která doplňuje celkovou řadu V. Mezi které patří
Celá série V řady šicích a vyšívacích strojů Brother je vyznačována velkým strojem s velkou pracovní plochou (vzdálenost od jehly je 28cm) a skvěle osvětlené pracovní ploše. Dokonce lze upravovat intenzitu osvětlení.

Brother VQ2

Tipy

10. listopadu 2013 v 20:03 | NEJ Šicí stroje
Kam, kampak, kam...

Pronajměte si hotel, udělejte si báječný víkend pro dva, běžte na procházky a užívejte si luxusu v nějakém klidném, ale luxusním pensionku. To vám vyčistí hlavu a pomůže přemýšlet o jiných věcech. Vůbec není špatné spojit víkend s něčím novým, např. výukou jízdy na koních, vaření piva v pivovaru. Asi určitě nedoporučuji kino a jiné otřepané míta. Nebojte se vaše rande spojit s vašim koníčkem. Pokud to spolu myslíte vážně, největší úspěch na dlouhodobé partnerství máte při budoucím společném trávení času a zajistit, aby jste si "rozuměli". Takže když je váš partner vášnivý modelář, zkuste najít společný víkend s ukázkou co se dá "modelařit" a možná vás to také chytne. Na oplátku bu vám váš partner měl připravit také váš "hezký zážitek", ať v podobě kurzu šití nebo specializovaných technik, ukázky šicích strojů a kde je řečeno, že to nemohou vyzkoušet i chlapi? Pokud už na začátku vztahu dokážete svého budoucího partnera pochopit a trávit s ním čás i při jeho zálibách (stejně jako on při vašich). Máte před sebou desítky let příjemného soužití. Tedy moje rada zní... na rande vyražte s vidinou toho, co budete dělat příštích sto let!

I na slovensku se používají šicí stroje

3. listopadu 2013 v 19:03 | NEJ Šicí stroje
Nedávno jsem hovořil s lidmi ze Slovenska a divil jsem se, jak rádi nakupují šicí stroje z česka. Nabídka na internetu je malá a více převládají kamenné prodejny. Poohlédnutí k nám jim napomáhá s lepším výběrem a jsme pro ně "západ".