close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Duben 2013

Malujete rádi?

28. dubna 2013 v 9:52 | NEJ Šicí stroje
Pokud rádi kreslíte či malujete, ať už štětcem a barvami či uhlem nebo pouze pastelkami se svými ratolestmi, možná byste uvítali malou obměnu. Věděli jste, že dnešní domácí vyšívací a šicí stroje, vám mohou vyšít i to, co si sami navrhnete? Stačí k tomu mít domácí kombinovaný stroj, který má nejen šicí, ale i vyšívací funkci a speciální software, v němž si můžete nakreslit obrázek a poté převést a překreslit do formátu výšivky.
Nebojte se být originální a potěšte své blízké osobitými vzory výšivek na bytových dekoracích či oblečení nebo maličkých dárcích pro radost.

Kdo nic nezkusí, nic nezkazí - platí i pro šicí stroje

10. dubna 2013 v 19:21 | NEJ Šicí stroje
Pokud vám záleží a chcete dosáhnout co nejvýraznějších výsledků, zkuste zkombinovat na jednom z vašich výrobků všechny techniky co znáte. Můžete dosáhnout velmi zajímavých výsledků při spojení patchworku a výšivky. Neskutečně zajímavě vypadá proquiltovaná patchworková deka. Krásně vypadá také vyřezávaná richelieu výšivka, třeba tvorbou aplikací vespod nebo kombinace aplikace a výšivky. Proč si myslíže, že by vám nepomohly šicí stroje?

Vyzkoušejte prostě vše, co vám proletí hlavou a uvidíte, co vám nejvíce půjde do noty a bude nejblíže vašemu vkusu a osobnosti. Dnešní šicí stroje a vyšívací stroje a veškeré možné dostupné inovace v tomto odvětí vám výrazně pomohou dosáhnout úžasných výsledků.

Velikonoční nadílka

1. dubna 2013 v 11:08 | NEJ Šicí stroje
Dnešní velikonoční den lze připravit mnoha způsoby. Pokud vás klasické kraslice omrzely a chcete něco nového, podívejte se po vašem šicím, respektive vyšívacím stroji. Proč si pár velikonočních kraslic nevyšít.


Velmi oblíbené a velmi kvalitní šicí stroje Brother vám pomohou připravit nejen velikonoční potěšení. Obzvláště pokud holdujete patchworku a jiným šicím technikám, bude rozšíření šicího stroje o vyšívání velmi krásnou možností jak zlepšit své výtvory a zkrášlit výsledné práce. Dnešní šicí stroje a vyšívací stroje dokáží více než si můžete představit.