close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Říjen 2012

Obnovujete domácí spotřebiče?

7. října 2012 v 8:26
Jednou za čas je potřeba obnovit veškeré domácí spotřebiče. Většinou si o to samy "řeknou" tím, že přestanou fungovat úplně či se s nimi člověk při používání více nazlobí, než jakou službu od nich nakonec získá. Navíc se často stává, že docházejí všechny tak nějak ve stejnou dobu…
Možná si myslíte, že staré šicí stroje, které máte doma již dvacet nebo i třicet let, jsou na tom jinak. Není tomu tak! Šicí stroj je spotřebič jako každý jiný. I když jej různými fígly přinutíte k určité poslušnosti dostačující k občasným opravám oděvů či jednoduchému šití, rozhodně se jejich výkon ani práce s nimi nedá srovnávat s žádným z nových moderních typů. S nimi je šití opravdovou radostí a ne jen nutností.

Šicí stroj v každé domácnosti

4. října 2012 v 7:25
Ať už jste majitelkou supermoderního šicího stroje s veškerými komfortními funkcemi a mnoha vylepšenými programy nebo máte doma stařičký stroj po svojí babičce, je vám asi jasné, že šicí stroje jsou součástí snad každé správné domácnosti. Valná většina žen má nějaký šicí stroj doma k dispozici k občasným opravám a úpravám oblečení.
Spousta mladých žen si pořizuje do své nové domácnosti také moderní šicí stroj, aby měla možnost naučit se na něm šít dříve, než přijdou děti, či si jej pořizuje v době, kdy již děti má a začíná to být v podstatě nutností. Jakmile máte doma vlastní ratolesti či vnoučata, je každou chvilku třeba něco zalátat, přešít či zkrátit.