close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Listopad 2011

Šicí stroje pro náročné spotřebitelky

30. listopadu 2011 v 9:29 | NEJ Šicí stroje
Ke strojům vhodným pro náročnější švadleny bezpochyby patří kombinované vyšívací a šicí stroje. Jde o skutečně kvalitní a plnohodnotné šicí stroje, které ještě navíc nabízejí i možnost vyšívání. Můžete s nimi vyšívat tak rychle a krásně, jak se vám dosud nesnilo. Na šicí stroje nasadíte vyšívací jednotku, upnete látku společně s podkladem do vyšívacího rámečku a můžete se těšit na výsledek. Nezapomeňte na speciální viskózové nitě a vyšívací patku! Potom se nechte unášet vlastní fantazií.

Chcete jít v oblékání s dobou?

28. listopadu 2011 v 21:17 | NEJ ŠIcí stroje
Pokud chcete být za každou cenu tzv. "in", a následovat v oblékání módní diktát, potom se jistě ve svém šatníku neobjedete bez kousků oblečení, které jsou ozdobené náročnými propracovanými aplikacemi ve formě výšivek. Strojové vyšívání dnes nabízí velice rychlou aplikaci i náročného vzoru v podstatě na jakýkoliv materiál. Pokud použijeme správný podkladový materiál a viskózové nitě určené speciálně k vyšívání, nejsme v podstatě nijak omezeni.
Dnes máme k dispozici fantascické šicí stroje i s vyšívacími jednotkami a ty nám výšivku velmi krásně přenesou na námi vytvořený materiál. Nebojte se nakupovat šicí stroje s šicí i vyšívací jednotkou. Zapnutí i vypnutí nebo přenastavení stroje je dílem okamžiku a své výsledky vás nenechají dlouho čekat.