Brother uvedl na vánoční trh nové stroje

24. listopadu 2010 v 11:39 | NEJ Šicí stroje

Vysoká kvalita šicích strojů Brother


Moderní technologie jsou na vzestupu a šicí stroje Brother mají za sebou mnoholetou tradici. Naleznete u nich mnoho drobných vylepšení, které na první pohled nevypadají nijak extra, ale při šití si je začnete užívat. Např: Navinutí špulky spodní nitě. Jednou rukou uchytíte nit a zasunete za držák, který vám i ořízne délku a nit přichytí. Stačí pouze roztočit špulku a nemusíte přidržovat nit, zasouvat ji do miniaturní dírky atd. Nebo vytažení spodní nitě.... jedním tahem! A jak si myslíte, že vypadá automatický navlékač! Žádný plíšek, který se jen-tak ohne. Poctivé zařízení s precizním a bezvadným provedením. 

Japonský výrobce kvalitních šicích strojů

Kvalita dnes není samozřejmostí. Japonská značka BROTHER neustále velmi dbá na poctivé provedení šicích strojů. Na trhu je mnoho levných strojů s plastovým vnitřkem. Někteří opraváři jsou na tyto "šunty" natolik naštvaní, že rozebrané "NIC", dávají do výloh a zákazníci se diví, co si vlastně za pár korun koupili a už se nediví, že to "NIC" nelze opravit, že šije švy křivě, že nezvládá vícero druhů látek atd.

Novinky mezi šicími stroji Brother

Šicí stroj Brother DS 120 - Elektronicky řízený domácí šicí stroj s 20 programy
Šicí stroj Brother DS 140 - Rozšířenější verze předchozího modelu s 40 programy
Šicí stroj Brother INNOV NV 950 - Špičkově vypavený domácí šicí a vyšívací stroj s neskutečně dobrou cenou
Šicí stroj Brrother 4234 D - overlock - Vynikající dvou, tří a čtyřnitý obnitkovávací stroj s diferenciálním podávání a unikátním navlékačem jehel!
Šicí stroj Brother INNOV NV QC 1000 - Vynikající quiltovací šicí stroj se speciálními quiltovacími funkcemi! Včetně počního šití!

Další skvělé šicí stroje Brother naleznete na produktových stránkách www.sici-stroje-brother.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama