NEJ Šicí stroje

10. července 2010 v 16:56

Šicí stroje

NEJ-sici-stroje.cz je moderní internetový obchod specializovaný pouze na šicí stroje. Jeho předností je uvádení parametrů a možnosti porvnání šicích strojů mezi sebou. Vedení se rozhodlo prodávat pouze kvalitní šicí stroje. Naleznete zde šicí stroje Janome, šicí stroje Lada, šicí stroje Merrylock, šicí stroje Brother, šicí stroje Singer, šicí stroje AEG, šicí stroje Veronica a šicí stroje Pfaff.

Overlock

Overlock je šicí stroj, který vám dokáže ušít velmi pružný okraj (zvláště trička atp.), kde obšívaný okraj nepraská a nepárá se. Overlock vám dokáže v jednom kroku sešít, začistit (obnitkovat) a oříznout okraj látky. Taková symfonie šití :-). Výběr v Overlocích.

Coverlock

Coverlock je šicí stroj, který jako jediný umí "prádlový steh", bývá označován jako krycí nebo pokrývací. Jedná se o steh, používaný pro začištění kraje oděvů. Z přední strany vypadá jako dva rovné stehy vedle sebe a zezadu je látka pokrytá hustými nitkami. Coverlocky mohou umět dvou nebo třířadé krycí stehy podle toho, kolik mají jehel. Výběr v Coverlocích.

Vyšívací šicí stroj

Vyšívací stroj automaticky neznamená, že stroj umí i šít, ale jeho hlavní funkcí je vyšítí nášivky.... něčeho krásného a ozdobného. Vyrábějí se ovšem i šicí stroje které umí šít i vyšívat. Jeden z nejlevnějších je šicí a vyšívací stroj Brother INNOV 900 s cenou 14.760,- Kč i s DPH.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama